Tourist Centrum vás připraví na dovolenou od A do Z

Ať už vyrážíte na druhý konec světa nebo jen na klasiku k Jadranu, vaše cesta by měla začít v některé ze 106 poboček společnosti Tourist Centrum po celé republice. Abyste si totiž cestu užili bez problémů, musíte mít v peněžence tu správnou měnu. Tourist Centrum přitom nenabízí jen eura a dolary, ale i dalších 44 měn. Zaměřuje se přitom na netradiční a velmi exotické měny, které v Česku jen tak neseženete, jako jsou jihokorejské wony, thajské bahty, brazilské realy, jihoafrické randy a mnohé další.

Za 27 let na trhu dokázalo Tourist Centrum vybudovat opravdu pestré portfolio měn. V Tourist Centru přitom můžete nejen směnit řadu zahraničních měn, ale rovněž vrátit i mnohé neplatné mince a bankovky z ciziny. To je služba, kterou oceníte, když třeba při vyklízení šuplíků nebo stěhování objevíte dávno zapomenuté peníze z některé dovolené. Kompletní přehled měn najdete na webové stránce zde.

A ani tím služby Tourist Centra nekončí – při cestě autem k moři nebo do okolních zemí můžete na přepážkách pořídit dálniční známky (více zde). Zapůjčit si můžete také ENC čtečku mýtného, která vám ulehčí život při cestě do Chorvatska (více zde).

Pokud se chystáte na letiště do Prahy nebo Vídně, můžete si v pobočkách Tourist Centra pořídit i výhodné parkovací karty, díky nimž budete mít auto po celou dobu svého pobytu v zahraničí v bezpečí (více zde).

Více než stovka poboček ryze české společnosti Tourist Centrum je po celé republice rozprostřena tak, abyste měli tu nejbližší vždy po ruce. Nejčastěji jsou v obchodních centrech, ale nechybí ani na přepážkách Českých drah. Celou síť poboček najdete na webu – zde.

Mohlo by Vás zajímat