ENC KRABIČKY CHORVATSKO

I letos půjčujeme ENC krabičky. Zrychlete si cestu k Jadranu

Ušetřete si čas, nervy i peníze na cestě do Chorvatska. Pokud míříte na Jadran, půjčte si od nás jednotku ENC. Je to novinka, která vám usnadní průjezd mýtnicemi na chorvatských dálnicích a zpříjemní dopravu na letní dovolenou, protože nebudete muset stát s dalšími turisty ve frontách před mýtnými branami. 

 Kde si krabičku půjčíte? Krabičky ENC zatím půjčujeme pouze v naší pobočce v Olomouci na Švédské ulici po PŘEDCHOZÍ REZERVACI (volejte naši bezplatnou infolinku). Musíte si přitom jednotku vyzvednout osobně, krabičky nezasíláme poštou. Do budoucna plánujeme rozšíření služby i na další pobočky Tourist Centra.

Funguje to všude? Krabičky ENC platí na většině chorvatský dálnic s několika výjimkami – nemůžete je použít pro platbu mýtného na Istrii a neplatí ani v úseku dálnice A2 ze Zagrebu do Macelju (cesta od slovinské hranice) a na úseku A11 Velika Gorica.

Chcete vědět více?  Další informace o krabičkách ENC vám poskytneme na bezplatné infolince 800 100 792 nebo na čísle 773 738 577 přímo v olomoucké pobočce ve Švédské ulici.

Při použití ENC krabičky ušetříte: při průjezdu dálnice s krabičkou ENC zaplatíte sníženou sazbu.