Tourist Centrum už má přes 100 poboček

Služby Tourist Centra můžete od jara 2017 využívat již na více než 100 místech po celé republice. Přes magickou hranici v počtu poboček se firma přehoupla nejen díky rozšiřování své sítě do menších měst, ale také zásluhou spolupráce s Českými drahami. Ta umožnila Tourist Centru otevírat směnárny i na tuzemských nádražích.

Klíčovou pobočkou Tourist Centra stále zůstává ta první, kterou otevřel zakladatel a dosavadní majitel rodinné firmy Pavel Odstrčil v roce 1993 v Olomouci. Důležitou roli mají v celé síti také tři pražské provozovny ve Štěrboholech, Čestlicích a Hostivaři, stejně jako ty v Uherském Hradišti a v severních Čechách – Chomutově a Děčíně.

Služby pro cestovatele na dosah

V poslední době Tourist Centrum pravidelně obohacuje mapu Česka o další nové pobočky, především v menších městech, jako jsou například Blansko nebo Žďár nad Sázavou. Zatímco dříve museli lidé, kteří potřebovali využít služby směnárny, cestovat do větších měst, nyní mají vše po ruce.

„V tomto trendu budeme pokračovat i nadále. Kromě toho přidáváme také pobočky v obchodních centrech větších měst, které jsou mezi našimi klienty velmi populární díky tomu, že fungují i o víkendech,“ říká Dagmar Vaculíková, marketingová ředitelka Tourist Centra.

Díky spolupráci s ČD již nyní fungují směnárny také na desítkách českých nádraží – do letošního léta, tedy ještě před hlavní cestovatelskou sezónou, by jich mělo být dohromady 42. Směnárny na nádražních přepážkách ovšem nenabízejí žádné doplňkové služby, klientům umožňují pouze vyměnit peníze. Na ostatních pobočkách je navíc možné koupit třeba i parkovací karty na letiště, dálniční známky do mnoha evropských zemí apod.

Mohlo by Vás zajímat