Nestíháte zajít do směnárny? Vyměňte si peníze na nádraží

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou vlakem a nezvládli jste si v tom šrumci před cestou vyměnit peníze, můžete to stihnout ještě na nádraží. Není přitom potřeba běhat po nádraží a hledat pobočku Tourist Centra v zeleném designu, jak je znáte třeba z nákupních center po celé republice. Díky úzké spolupráci Tourist Centra s Českými drahami si totiž můžete směnit peníze přímo u přepážek, kde se vydávají mezinárodní vlakové jízdenky.

„Víme, že před cestou mají lidé spoustu starostí, zvláště když cestují s dětmi. Občas člověk může na něco zapomenout a není příjemné řešit to až přímo v destinaci, kde se tolik nevyznáte,“ říká k nově službě Dagmar Vaculíková ze společnosti Tourist Centrum. Proto začaly od konce loňského léta vznikat směnárny Tourist Centra na nádražích. V současnosti už fungují na desítkách nádraží po Česku – do letošního léta, tedy před hlavní cestovatelskou sezónou, by jich mělo být dohromady 42.

Směnárny na nádražních přepážkách nenabízejí žádné další doplňkové služby – jestliže tedy potřebujete před cestou vyřídit ještě navíc např. parkovací karty nebo dálniční známky, vyhraďte si čas a zajděte si do klasických poboček Tourist Centra. V současnosti je najdete na 70 místech v celé republice.

 

Mohlo by Vás zajímat