S Western Union pošlete peníze rychle do celého světa

Když chcete rychle a bezpečně poslat peníze třeba na druhý konec světa, je jedním z nejjednodušších řešení Western Union. Americká společnost funguje už od roku 1871 a za tu dobu ji využily miliony lidí. Většinou jde o turisty v nouzi, obchodníky nebo studenty v zahraničí, kterým došla hotovost. Teď můžete peníze posílat i z desítek poboček Tourist Centra po celé České republice. 

Western Union působí kromě Česka v dalších více než 180 zemích světa. Jen za loňský rok zvládl přes 800 milionů transakcí v objemu 150 miliard dolarů (v přepočtu přes 3 biliony korun). To znamená, že se loni každou vteřinu uskutečnilo v průměru 32 transakcí. Celý převod peněz v rámci Western Union je přitom neuvěřitelně pohodlný a rychlý – peníze jsou k vyzvednutí jen několik minut od odeslání, protože společnost používá nejnovější technologii elektronického přenosu dat v celosvětové síti. Každý převod je maximálně chráněný tak, aby peníze dostal vždy skutečný příjemce. 

Výhodou je, že Western Union mohou cestovatelé využít prakticky kdekoliv. Je úplně jedno, jakou pobočku společnosti v zemi určení využijete, peníze tam budou připraveny. Western Union najdete např. v bankách, lékárnách, na poštách, nádražích nebo letištích. 

Stejně tak nezůstanete bez prostředků, když ztratíte peněženku i s doklady, nebo vám ji dokonce ukradnou. Výběr peněz totiž může být navázán jen na heslo. 

Přehled tuzemských poboček Tourist Centra, kde je možné využít služeb Western Union, najdete na této stránce. 

 

Mohlo by Vás zajímat