Soutěžte s námi o peníze na ruku!

Po celé léto rozdáváme 3 000 Kč za skvělý tip na oblíbenou letní destinaci od našich zákazníků.

NÁŠ TIP MĚSÍCE

Prodloužený víkend v Lisabonu

Měna:
Euro

Lisabon

Metropole kombinující památky i moderní architekturu. Rozhodně byste neměli propásnout Belémskou věž na břehu řeky Tejo, jedno z nejhezčích náměstí Praça do Comércio nebo moderní čtvrť Parque das Naçoes neboli Park národů s futuristickou stavbou největšího evropského oceanária. 

Výlet do Lisabonu vás navíc nebude stát majlant, letět se totiž dá s nízkonákladovými aerolinkami, u nichž můžete sehnat výhodnou letenku i měsíc dopředu. Přímo ve městě je poměrně hustá síť hotelů a apartmánů všech cenových kategorií, takže si mezi nimi vyberete přesně podle svého gusta. Doporučujeme určitě ubytovat se v centru města nebo co nejblíž některé ze stanic metra, abyste se vyhnuli zdlouhavému dojíždění autobusy.

Nezapomeňte, že na vstupy, dopravu po městě i různé portugalské pochoutky (třeba nejslavnější zákusek Pastel de Belém, malý pudinkový koláček sypaný skořicí, který se jí teplý i studený) budete potřebovat eura. Ta si můžete před cestou vyměnit v našich pobočkách Tourist Centra po celé republice.

Letos v létě rozdáváme peníze!

Máme připravených 3 000 Kč na ruku pro ty z vás, kteří se s námi podělí o svou oblíbenou letní destinaci!

Napište nám název a krátký popis Vaší oblíbené destinace.

Každý měsíc vybereme jednoho výherce, který získá 3 000 Kč.